ERROR STATE

Wszyscy jesteśmy marionetkami, Laurie. Ja jestem tylko marionetką, która widzi sznurki.

Alan Moore (ur. 1953) – brytyjski scenarzysta komiksów.

Symulacja się słabo renderuje. Manifestują się dziwy i cuda i przy odrobinie uważności można to zobaczyć lub poczuć w zależności od tak zwanych zdolności pozazmysłowych lub tak zwanego wizjonerstwa. To jest czas moi czytelnicy dla wizjonerów, ponieważ mamy możliwość wylogowania się z tej gry. I to jest zdecydowanie zajebiste. Zanurzyć się w paranormalnym podziemiu, które istnieje od początku tej wersji świata – symulacji i jest rozsiane na całym globie bez względu na to czy jest płaski, kwadratowy czy jest wielkim ugotowanym jajem, bowiem rzecz to bez znaczenia.

To co ma znaczenie to nasza ostateczna i radykalna wolność.

Jesteśmy dziećmi gwiazd i kosmosu. Ty, ja każdy kto ma w sobie jeszcze prawdziwego Ducha, każdy kto nie dał się zaprogramować przez to zmechanizowane imperium iluzji, ten korporacyjny zamach stanu, który trwa tu nieprzerwanie od dekad, a każda kolejna jest jeszcze ciemniejsza od poprzedniej i oferuje nam jeszcze więcej klaustrofobicznej kontroli, jeszcze więcej paranoicznej wizji i strachu. Większość ludzi została kompletnie udomowiona jak zwierzęta, żyją w klatach, dostają karmę, śpią i wiernie łaszą się u nóg swoich właścicieli dla których posiadanie i kontrolowanie stało się sensem ich życia. Jednak kiedy przestajecie być potrzebni wasi właściciele po prostu was usypiają jak psy. Jesteśmy jedynie zasobem, czymś czym można zarządzać, dawać pod zastaw, sprzedawać, kupować, straszyć, pocieszać, zabijać na wojnach, mielić w maszynie śmierci, recyklingować i znów odradzać, zamykać w kokonach wierzeń, używać w rytualnym okultystycznym systemie praktyk przez Czarnych Magów, którzy zmieniają stroje jednak nie zmieniają natury i zdominowali ten wymiar do stopnia, którego już nie potrafimy sobie wyobrazić.

Jednak mamy przeczucie, a to już dużo. To początek, który otwiera przed nami całą duchową drogę i prowadzi do przebudzenia z tego snu i tej symulacji. To jest czas ludzkiego ducha. Powrót Mocy po tysiącach lat zamroczenia i poniżenia, dlatego teraz na naszych oczach i w naszych sercach trwa ta walka o prawdziwą wolność, która przekracza fizyczność naszych ciał i doczesność materialnego świata, który nas zahipnotyzował i odurzył swoim tombakowym złotem i sztucznymi diamentami, swoim przereklamowanym blichtrem i upiornym „szczęściem”, które w istocie jest cierpieniem i bólem. Dać wyraz swojej prawdzie bez korekcji, bez lęku, choć raz w życiu być sobą i mieć wyjebane na to co inni o nas sądzą i jak nas oceniają, bowiem ostatecznie wszyscy odpowiadamy przed swoim własnym lustrem. To nasz umysł jest sędzią i katem, to nas własny umysł jest Buddą, który ma potencjał rozpoznania swojej własnej natury i osiągnięcia.

Jednak nie wierzymy w to, ponieważ nie możemy tego zobaczyć, poczuć, posmakować, nie możemy tego udowodnić za pomocą naukowych i jednoznacznych dowodów. Jest tak ponieważ materia zdominowała wszystko, stała się jedynym co istnieje, a my upadliśmy w ten sposób myślenia, który zatrzasnął nas w kwadratowym świecie – więzieniu. Racjonalizm, logika to systemy operacyjne Mózgogłowia, które choć mają swoje niewątpliwe zalety są jednocześnie oznaką procesu dojmującej degradacji i upadku człowieka – jako istoty duchowej. W tym dominującym systemie przekonań stajemy się po prostu mięsem. Karmą. Energią na wyczerpaniu, która zasila stworzony przez nasz sztuczny i mechaniczny wymiar istnienia. Nazwane jest to redukcją do trzech wymiarów. Człowiekiem 3 D i rzeczywistością 3 D.

Całe nasze życie sprowadza się do krótkich chwil szczęścia w bezmiarze głupoty i cierpienia, które tak naprawdę tworzymy sami poprzez swoje myśli, słowa i działania. Poprzez cyfrową symulację zapadamy się w to wszystko jeszcze głębiej, stajemy się wymyślonymi przez Czarnych Magów awatarami, bo tym w istocie są trendy i „nowości” podawane bez ustanku nam przez Kabel – Babel. Magia jest odwiecznym językiem, jest naszym twórczym potencjałem tworzenia i manifestacji. Jest ukierunkowaniem Mocy. Jest naturalna i wrodzona. Czarni Magowie to istoty, które służą i są niewolnikami Mózgogłowia.

Uwolnić się od przymusu ciągłej aktualności to powrócić do Analogu, który jest naszą prawdziwą twarzą sprzed modyfikacji i stylizacji. Uwolnić się od formy, która została sztucznie stworzona. Uwolnić się od szablonów i receptur na tak zwany sukces, ponieważ teraz jest czas redefinicji, możliwość przeprogramowania wizji rzeczywistości, która została nam przemocą zaimplementowana. Jeżeli nie potrafimy dostrzec, że technologia jest jedynie kopią pierwotnych możliwości, że jest uzurpacją oznacza to, że straciliśmy kontakt z naszym Duchem.

Analog jest metaforą. Jest czymś co nie zostało skonstruowane i wymyślone, jest czymś co istnieje samo z siebie. Jest stanem odłączenia od systemu terroru warunku, cywilizacyjnej kurwicy bodźców i sygnałów. Jest powrotem do tego czym jesteśmy przed tym wszystkim, przed modyfikacją.

Modyfikacja w tym rozumieniu jest nienaturalną ingerencją, którą tworzy Mózgogłowie, ponieważ samo w sobie jest czymś nienaturalnym. Jest błędem. Errorem. Jest wynaturzeniem i zaprzeczeniem wszystkiego tego co jest naturalne. Mózgogłowie to rozrost i dominacja poczucia tożsamości – mentalne więzienie. Żyjemy głównie w umyśle, w myśleniu, w koncepcjach. Cywilizacja jest wytworem myślenia, a poziom jej komplikacji i wyrafinowania jest obrazem – lustrem dla istot, które ją tworzą. Ostatecznie staje się klaustrofobicznym i destrukcyjnym koszmarem z którego Duch chce się obudzić, ponieważ jest tym co czuje, nie tym co myśli. Technologiczno – cyfrowa proteza jest brakiem równowagi. Jest nowotworem, który niszczy naturę czyli życie. Ostatecznie prowadzi do punktu w którym istota ludzka nie jest już istotą naturalną i staje się mutantem, który traci kontakt z wielowymiarowością istnienia i egzystuje jedynie w swoim sztucznym zmodyfikowanym świecie, który ja nazywam Gastropolis – zmechanizowanym przemysłowym systemem wzajemnego pożerania. Tym co zasila to monstrum jest energia życiowa natury i istot czujących. To stan zniewolenia, stan podległości. Rozpoznanie tego jest przebudzeniem. Pierwszym krokiem na ścieżce.