HAPPY HARDCORE NEWS

Mimo wielkiej szybkości, jaką rozwijał, wszystkich rogów i zakrętów, które ściął w Nocnym Mieście, wciąż widział macierz w swoim śnie: rozjarzone kraty logiki rozpostarte nad bezbarwną próżnią…

William Gibson, Neuromancer, 1984.

SZTUCZKI CIEMNEJ STRONY

1: https://youtu.be/LjenHRlKjj0

2: https://youtu.be/DL-ZWTNnFBM

3: https://youtu.be/OZTdztbESuk

Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCzESQP6-Mjo5DyOiP5Xv-xg

Najlepszy kanał dla polskich raperów! Koniecznie!

Religia i ezoteryka to sposób na twórczy taniec z własnym szaleństwem.

Erik Davis

Wykład włącza złożony portret współczesnej teorii spiskowej, czerpiący głównie z QAnon, w archetypowe ramy oparte na gnostyckiej/chrześcijańskiej krytyce władzy skierowanej na duchowe i światowe „księstwa”. Sugeruje, że teoria spiskowa powinna być w pewien sposób postrzegana jako rodzaj gnostyckiej „arkonlogii”, która często degeneruje się w dosłowny demonizm. Wykład został wygłoszony w ramach University of Southern Mississippi’s Philosophy & Religion Forum.

WrenchintheGears.com to blog stworzony przez Alison Hawver McDowell we wrześniu 2016 roku, aby zająć się cyfrowym programem nauczania i edukacją kontrolowaną przez korporacje. Od tego czasu rozszerzył się, aby objąć szereg kwestii związanych z budowaniem cyfrowego imperium.

Piszę ten blog w hołdzie dla krytycznie ważnej pracy nad historią edukacji i jej skrzyżowań z badaniami wojskowymi i automatyzacją, wykonanej przez braci Davida i Douglasa Noble. Mam nadzieję, że w jakiś sposób moje słowa mogą budować na silnych fundamentach, które oni położyli.

Alison Hawver McDowell